Bij Displaysenzo.nl vindt u een breed aanbod hoogwaardige tafelstandaards en wand-/kaarthouders voor diverse toepassingen. Ons uitgebreide assortiment biedt oplossingen voor het professioneel presenteren van menukaarten, programma's, routebeschrijvingen en andere informatieve documenten.
T-Standaard A4 met een 1/3 A4 folderhouder in een prachtige transparant rode kleur. Een unieke combinatie waarmee u naast uw reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 in een liggend formaat met een 1/3 A4 folderhouder in een unieke transparant paarse kleur. Ideaal om naast uw reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 met een liggende paginaindeling voorzien van een 1/3 A4 folderhouder in een mooie transparant blauwe kleur. Een unieke combinatie waarmee u niet alleen een reclame uiting plaast, maar meteen een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
Liggende T-Standaard in het formaat A4 met een staand 1/3 A4 formaat folderhouder in de kleur transparant groen. Uniek omdat u naast uw reclame uiting, die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 met een 1/3 A4 glasheldere folderhouder zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 11,77
Special Price Excl. BTW € 8,61 Incl. BTW € 10,42
T-Standaard A4 met een witte 1/3 A4 folderhouder zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 met een 1/3 A4 folderhouder in de kleur zwart, zodat u naast u reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 met een groene folderhouder in de maat 1/3 A4, hiermee kunt u naast uw reclame uiting, die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 staand met een 1/3 A4 blauwe folderhouder, waarmee u naast uw reclame uiting, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 staand met een 1/3 A4 folderhouder in de unieke bordeaux kleur. Ideaal om naast uw reclame uiting een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
Staande T-Standaard A4 met een rode 1/3 A4 folderhouder, de unieke combinatie waarmee u naast uw reclame, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
Een staande T-Standaard A4 met een oranje 1/3 A4 folderhouder, een ideale combinaite om naast uw reclame uiting, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 formaat staand, met een 1/3 A4 folderhouder in een prachtige gele kleur. Perfect om naast uw reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 staand met een 1/3 A4 formaat folderhouder in de kleur transparant oranje, ideaal om naast uw reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 staand met een transparant rode 1/3 A4 folderhouder, waarmee u heel gemakkelijk naast uw reclame uiting, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
T-Standaard A4 staand model met een 1/3 A4 folderhouder transparant blauw, zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
Staand formaat T-Standaard A4 met een 1/3 A4 folderhouder in de kleur transparant groen. De unieke combinatie waarmee u naast uw reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 13,72
Special Price Excl. BTW € 10,72 Incl. BTW € 12,97
De kaarthouder vloermodel is ideaal voor het presenteren van uw staande uiting A4 formaat. Deze schuift u gemakkelijk langs een van de zijkanten in de kaarthouder en is heel eenvoudig langs deze zijden weer te verwisselen. Dankzij de 110 mm hoge voet is hij ideaal voor het presenteren van bijvoorbeeld de prijs naast een product op de vloer.
Meer infoDeze aluminium informatiestandaard met glashelder acrylglas is perfect voor het presenteren van informatie in A4-formaat, zowel staand als liggend. Met een stevige gietijzeren voet, verstelbare hoogte en een leeshoek van 10° biedt deze standaard uitstekende stabiliteit en zichtbaarheid. Dankzij de meegeleverde montagehandleiding is installatie snel en gemakkelijk.
Meer infoDe vloerstandaards zijn voorzien van een telescopische standaard.. Ook is de vloer standaard verstelbaar tussen de hoogtes 835 en 1185 mm. De kaarthouder is voorzien van een zwart frame en 4 sterke magnetische houders. Deze zorgen voor een prachtige luxe uitstraling. De kaarthouder is te verstellen voor een staande en liggende pagina indeling voor al uw A4 formaat flyers of folders.
Meer infoOp zoek naar een handige tafelstandaard? Kijk dan eens naar onze kaarthouder! Je kunt dit model, dankzij de vorm en lengte van de voet, gebruiken voor een staand en liggend formaat kaart. Deze standaard van A4 formaat heeft de perfecte afmetingen om de standaard op tafel te plaatsen. De tafelstandaard is rondom gepolijst en ziet er daardoor mooi afgewerkt uit. Een ideale tafelstandaard voor de weergave van menu’s in restaurants. De kaart kan er heel makkelijk ingeschoven worden aan de zijkanten. Zo eenvoudig hij er in gaat, zo eenvoudig gaat hij er ook weer uit. Met deze tafelstandaard kun je dus makkelijk en vaak je kaart veranderen en ook nog de ene keer liggend en de andere keer staand presenteren. Dit is dus een echte multifunctionele tafelstandaard.
Sla nu twee vliegen in een klap. Je hoeft geen aparte houders meer te bestellen om je kaart op verschillende manieren te presenteren. Deze kaarthouder kun je namelijk op twee manieren gebruiken. De voet van de standaard is zo ontworpen dat je er een staande kaart op A4 formaat in kunt presenteren maar ook een kaart op liggend A4 formaat. De tafelstaanders van Displaysenzo worden geproduceerd uit glashelder acrylaat waardoor de gepresenteerde informatie helder en duidelijk zichtbaar is.
Bij Displaysenzo kun je altijd bestellen vanaf 1 stuk. Bij deze tafelstandaard is dat helemaal handig want eigenlijk koop je er twee-in-één. De tafelstandaard is ook nog te personaliseren. Wij kunnen de tafelstandaard bijvoorbeeld bedrukken met een bedrijfsnaam of logo. Vragen over de mogelijkheden? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie en advies.